Baza wiedzy

Kreator stron SitePad Premium

 

Kreator stron SitePad Premium

Potrzebujesz utworzyć na szybko stronę swojej firmy lub bloga, a nie masz wiedzy informatycznej i nie chcesz zatrudniać informatyka? Skorzystaj z kreatora stron SitePad. Jest to pełna wersja Premium - bez żadnych ograniczeń w zakresie funkcjonalności. SitePad jest dostępny dla wszystkich użytkowników panelu DirectAdmin, niezależnie od używanego planu hostingowego - zupełnie bezpłatnie.

 
 

Bogactwo funkcji i prosta obsługa

W SitePad utworzysz w prosty sposób swojego Bloga, do którego wygodnie będziesz mógł dodawać nowe posty, ale również stronę swojej firmy z aktualną ofertą, mapą dojazdu oraz formularzem kontaktowym.

Po zakończeniu tworzenia swojej strony, wystarczy kliknąć jeden przycisk by została ona opublikowana pod Twoją domeną. Wcześniej możesz obejrzeć podgląd strony na żywo - w tym również w wersji responsywnej, gdzie zobaczysz jak strona będzie się wyświetlała na ekranie komputera, tabletu czy telefonu.

 
 

Ponad 40 widżetów

Dzięki nim w prosty i szybki sposób dodasz do swojej strony galerię zdjęć, kalendarz, formularz kontaktowy, multimedia, mapy Google, czy też slidery złożone ze zdjęć lub filmów.

 
 

Ponad 345 gotowych szablonów stron

Możesz je dowolnie dopasować do swoich potrzeb, bez konieczności korzystania z pomocy zawodowych grafików i programistów. Responsywny układ strony zagwarantuje poprawne wyświetlanie tworzonych stron zarówno na ekranie komputera, jak i telefonu.

 
 

Kreator jest dostępny bezpłatnie w każdym planie hostingowym, zamów hosting już teraz i ciesz się prostotą obsługi.

 

 

Oceń ten artykuł by pomóc nam usprawnić naszą Bazę wiedzy.

0 0