Baza wiedzy

Nowy Panel Klienta

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowego Panelu Klienta - bok.linux.pl.
Zapraszamy do zapoznania się z krótkim wprowadzeniem do funkcji oferowanych przez Panel.

 

Usprawnione rozliczenia
W nowym panelu znajdą się Państwa faktury, których płatność można realizować za pomocą szybkich płatności on-line T-pay oraz PayPal.

W sekcji Transakcje znajdują się teraz pełne informacje dotyczące Państwa płatności - kwoty i daty transakcji, ich status i przypisane do nich faktury.

Zarządzanie usługami
Dla większości usług istnieje możliwość zarządzania nimi - np. zmiany hasła do swojego panelu hostingowego, lub ponownego wygenerowania certyfikatu ssl.

Uwaga! Wszystkie zaimportowane ze starego panelu usługi posiadają wygenerowane losowo hasła, proszę więc się nimi nie sugerować. Dopiero po wygenerowaniu nowego hasła, pojawiające się hasło będzie poprawne.

Rozszerzona oferta
W panelu dostępne są teraz dotychczas nieoferowane publicznie usługi:

  • Komercyjne certyfikaty SSL firmy Comodo, w rewelacyjnie niskich cenach - z pełną ich obsługą.
  • Serwery Backup, które można wykorzystać na potrzeby przetrzymywania swoich kopii zapasowych.
  • Dodatkowe oprogramowanie dla serwerów dedykowanych i VPS, między innymi DirectAdmin, cPanel, Blesta, Softaculous, Installatron czy Sitepad.
  • Wszystkie dotychczasowe plany hostingowe wraz z oferowanymi teraz osobno planami resellerskimi do 400GB pojemności.

Wprowadziliśmy teraz obsługę kodów rabatowych!
Zalecamy więc śledzić naszą stronę na Facebooku by skorzystać z okresowych rabatów na określone usługi. Kody pojawiać się również będą w formularzu zamówień wybranych usług.

Co jeszcze?

Nowy panel klienta pozwala również wybór języka angielskiego dla swojego konta, oraz dokonywanie płatności również w walutach EUR i USD.

Zaimplementowaliśmy również rozszerzony system zgłoszeń, nową bazę wiedzy, dział download oraz komunikaty techniczne, które pojawiać się będą po zalogowaniu do Państwa konta.

Jeżeli korzystają Państwo z serwerów VPS, dedykowanych lub backup to uruchomiony został poprawiony panel LinuxAdmin do zarządzania uslugami serwerowymi. Znajduje się on teraz pod adresem https://admin.linux.pl/

Zapraszamy!
Zespół Linux.pl

Oceń ten artykuł by pomóc nam usprawnić naszą Bazę wiedzy.

1 0