Moje konto

Ogłoszenie : 09.01.2020: Nowości w ofercie: tworzenie i utrzymanie stron

Miło nam poinformować o uruchomieniu działu programistycznego w naszej firmie.

Jako uzupełnienie świadczonych przez nas usług hostingowych - można teraz również skorzystać z usługi zaprojektowania, stworzenia i utrzymania strony.

Nasz zespół zajmie się kompleksowo Państwa stroną - od wstępnego projektu, przez jej stworzenie i publikację, aż po utrzymanie i regularną aktualizację. Całości dopełni odpowiednio dobrany i skonfigurowany plan hostingowy, który zapewni najbardziej optymalne działanie strony.

Tworzone przez nas strony opieramy na CMS WordPress - aktualnie najpopularniejszej platformie CMS na świecie, oraz w przypadku sklepów na oprogramowaniu PrestaShop.

Ceny tworzenia stron zaczynają się od 490 zł netto za prostego bloga, a już za 1690 zł netto można otrzymać gotowy sklep bazujący na platformie PrestaShop.
Więcej szczegółów na ten temat na stronie: Tworzenie Stron Internetowych.

 

Utrzymanie i usługi administracyjne

Nasza oferta została rozszerzona również o dodatkowe usługi związane z utrzymaniem stron - również tych wcześniej utworzonych samodzielnie i już działających u nas.

W bardzo przystępnych cenach jesteśmy w stanie zapewnić podwyższoną ochronę, między innymi w postaci dodatkowej kopii zapasowej - dostępnej w każdej chwili do pobrania przez ftp, regularny skan plików pod kątem infekcji kodu, wirusów, błędnych uprawnień czy przestarzałych wersji oprogramowania. Wynik takiego skanu jest wysyłany bezpośrednio mailem do Państwa - zawiera wymienione dokładnie wszystkie znalezione zagrożenia, co pozwoli na dość prostą i skuteczną naprawę.
W razie konieczności jesteśmy w stanie wykonać profesjonalne oczyszczenie strony z wszelkich zagrożeń i infekcji.

Dodatkowo zapewniamy:
- niezależny stały monitoring stron i usług - z możliwością logowania się i sprawdzania dostępności w określony zakresie czasu;
- regularną aktualizację platform CMS (WordPress, Joomla);
- stałego opiekuna klienta;
- wprowadzanie treści na strony - w tym również z naszymi licencjonowanymi materiałami graficznymi;
- regularny audyt bezpieczeństwa;
- oraz wiele innych do ustalenia.

Cena podstawowego pakietu bezpieczeństwa zaczyna się od 20 zł netto miesięcznie i w jego ramach zapewniamy między innymi dodatkową pełną kopię strony, pełny skan zagrożeń, przywrócenie kopii zapasowej, stały monitoring działania strony i usług, oraz obniżoną cenę na dodatkowe prace programisty.

Więcej szczegółów na ten temat na stronie: Dodatkowe Usługi dla Hostingu.